U nas znajdziesz wszystko...
Reklama
Nowości z Olecka i okolic » Wiadomości » Świat » Kolejne morderstwo Putina. Nie żyje Aleksiej Nawalny

Kolejne morderstwo Putina. Nie żyje Aleksiej Nawalny

Świat
18.02.2024
Dodaj do ulubionych
Kolejne morderstwo Putina. Nie żyje Aleksiej Nawalny
Źródło:

Dnia 16.02.2024 roku na polecenie obecnego prezydenta Rosji został zamordowany największy rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny.

Nawalny był bardzo znaną osobą na całym świecie, oraz największym wrogiem Władimira Putina. Zdemaskował cały schemat działania Putinowskiej mafii, pokazał całemu światu jak działa korupcja w Rosji zarządzana przez samego Putina oraz ujawnił "pałac" budowany na życzenie prezydenta Rosji o wielkości 9 księstw Monaco za niewyobrażalne 1,1 miliarda euro.

Nie jest to pierwsza próba zabójstwa Nawalnego, wcześniej już próbowano go zlikwidować za pomocą opracowanej przez Rosyjskich naukowców trucizny o nazwie "nowiczok". Na szczęście z pomocą Niemieckich lekarzy polityka udało się uratować.

W świetle wydarzeń minionego piątku, w wielu Rosyjskich miastach ludzie wyszli na ulicy aby złożyć kwiaty i oddać hołd Nawalnemu, co spotkało się z typową reakcją rządu Putina, ludzie przebywający obok pomników represji politycznych bez żadnych powodów zatrzymywane są przez policję i wsadzane do aresztu na okres od 15 do 30 dni.

Aleksiej osierocił dwójkę dzieci.


Autor
0 0

Komentarze

Minimalna długość komentarza - 20 znaków.
Lub