U nas znajdziesz wszystko...
Reklama
Nowości z Olecka i okolic » Katalog Firm » Motoryzacja » Sklepy motoryzacyjne » AUTO REFLEX części samochodowe, hurtownia | Olecko

AUTO REFLEX części samochodowe, hurtownia | Olecko

Sklepy motoryzacyjne
01.03.2024
Dodaj do ulubionych
Lokalizacja: Olecko
Adres: Kamienna 1B, 19-400 Olecko
Godziny otwarcia: 08:00–17:30
AUTO REFLEX części samochodowe, hurtownia | Olecko
Źródło:
autoreflex.pl

Firma została założona w 1998 roku w Olecku. Od początku działalności jest ona w rękach jednej rodziny i to rodzinne podejście do biznesu jest widoczne w każdym aspekcie jej pracy. Oprócz wyjątkowej atmosfery wyraźnie widać chęć współpracy ludzi, zaangażowanie w proces sprzedaży. Ta nowa jakość z roku na rok przynosi owoce większą grupą partnerów i klientów, za co każdemu z osobna dziękujemy.

Kluczowym momentem dla naszego rozwoju było wstąpienie do elitarnej grupy dystrybutorów części samochodowych - ProfiAuto. Ta przynależność dała nam solidne narzędzia i nową jakość, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Stajemy się istotnym dystrybutorem części zamiennych do samochodów wszystkich marek, a to napędza nas do ciągłego rozwoju.

Równolegle rozwijamy się w innej nie mniej istotnej dziedzinie, jaką są ubezpieczenia. Możemy pochwalić się najszerszą ofertą na rynku, a zadowoleni klienci dają poczucie dobrze spełnionego zadania.

To jest nasza recepta na sukces. Na wymagającym rynku wcale nie wygrywa firma z potężnymi siedzibami i rozbudowaną strukturą, tylko firma elastyczna, posiadająca zaangażowany i kompetentny personel. Wsparcie grupy ProfiAuto, a zarazem pełna autonomiczność pozwala nam promować produkty do których sami mamy przekonanie a nie te, które są częścią polityki dużego przedsiębiorstwa.

Misja firmy Auto Reflex jest jasna i przejrzysta, oparta na uczciwości i rzetelności, a wszystkie nowe działania także są oparte o te wartości.


Autor
0 0

Komentarze

Minimalna długość komentarza - 20 znaków.
Lub