U nas znajdziesz wszystko...
Reklama
Nowości z Olecka i okolic » Wiadomości » Ogólnopolskie » 7500 imigrantów przerzuconych przez Niemcy na teren Polski!

7500 imigrantów przerzuconych przez Niemcy na teren Polski!

Ogólnopolskie
16.06.2024
Dodaj do ulubionych
7500 imigrantów przerzuconych przez Niemcy na teren Polski!
Źródło:
chojna24.pl

Publicystka Aleksandra Fedroska podała, że podczas konferencji prasowej z udziałem wojewody lubuskiego Marka Cebuli z Platformy Obywatelskiej, strona polska potwierdziła, że Niemcy wydaliły do Polski już tysiące migrantów.

Fedroska, w swoim wpisie w mediach społecznościowych, poinformowała, że konferencja prasowa odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim. Wojewoda lubuski Marek Cebula potwierdził, że do Polski zostało wydalonych już 7500 osób z Niemiec.

Regionalny portal chojna24.pl opublikował informację od czytelnika, który zgłosił, że radiowóz niemieckiej policji przekroczył granicę w Osinowie Dolnym i po polskiej stronie pozostawił rodzinę imigrantów z Bliskiego Wschodu.

"Do zdarzenia doszło w piątek 14 czerwca około godziny 9:00. Policyjny radiowóz z Niemiec zaparkował na parkingu, wysiadło z niego kilka osób pochodzenia bliskowschodniego - dwie dorosłe osoby i trójka dzieci. Według relacji świadków, radiowóz odjechał, a pozostawione osoby zaczepiały przechodniów i udały się w kierunku jednego z dużych dyskontów" – podał portal chojna24.pl.


Autor
0 1

Komentarze

Minimalna długość komentarza - 5 znaków.
Lub